İade Şartları
Siparişinizdeki Ürün/Ürünleri İade Etmek İçin;

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde trendyhit.com'un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İade&Değişim talebinizi ürününüzü tarafımıza göndermeden önce aşağıda belirttiğimiz e-posta adresimizden ve whatsapp hattımızdan mutlaka bildirmenizi rica ederiz. Sitemiz üzerinden yapacağınız kayıt formunun bir çıktısını alarak ürünü 17150443147541 Aras kargo anlaşma kodu (kutusuz,kullanılmış ürün gönderim kabul edilmeyecektir) fatura ile birlikte 7 gün içerisinde gönderebilirsiniz.ÖNEMLİ NOT : Tek taraflı anlaşma olduğundan dolayı kargo ücreti bize ait gönderim yapılması gerekiyor.Gönderimde siz ödediğinizde tutar fazla olacaktır,iade tutarınızdan 15 tl kesinti yapılacaktır.
 
  • Kampanyalı ürünlerde iade yoktur.Değişim sadece indirimli ürünlerle fatura ile 7 gündür.
  • Değişim 2 kargo ücreti alıcıya aittir.(15+15=30tl).lütfen sipariş verirken kalıp özelliklerine dikkat ediniz.

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZIN ASLI İLE GÖNDERİNİZ!

Daha fazla bilgi için info@trendyhit.com adresinden ya da Whatsapp 0551 592 34 34 'ten ulaşabilirsiniz.

Genel İade Şartları Aşağıdaki Gibidir;
  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  • Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri )
İade İşlemleri
Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; iade bildirim formunu doldurarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında İade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 10 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.