Hakkımızda
90'lı yıllarda başlayan ticari hayatımız 2008 yılına gelindiğinde farklı bir sektörle tanışmamızla bambaşka bir boyuta geçti.Moda sektörü yabancısı olduğumuz fakat bize bambaşka heyecanlar katan bir iş haline geldi.
      Mağazamızda en moda ve en trend ayakkkabıları müşterilerimize ulaştırma heyecanı ve aldığımız müşteri memnuniyeti bu işe aşkla bağlanmamıza sebep oldu.2013 yılına geldiğimizde müşteri yönelimlerini takip etmemiz sonucu online satış hizmeti verme gayretiyle internet dünyasına adım attık.Online satışlardan aldığımız müşteri memnuniyetlerimiz mağaza sektörünü bırakıp tamamiyle online satışa yönelmemize sebebiyet verdi.
       Online olarak yaptığımız onbinlerce satış ve müşterilerimizden aldığımız memnuniyetler sonucunda işimize daha aşkla bağlanmamız bizi farklı bir noktaya getirdi. 
       Bugün artık bu sektörde yaklaşık 10 yıllık deneyimimiz ve 5 yıllık online satış tecrübemizle ayakkabı modellemeden , üretim ve müşteriye ulaşımına kadar hizmet vermekteyiz.Bizim işimizi sevmemizi ve memnuniyet bildirimleriyle işimize bağlanmamızı sağlayan müşterilerimize sonsuz teşekkürler.
Trendyhit Ailesi